odloučené prac. Jubilejní park
ZŠ Václavské nám., Znojmo

Václavské nám. 8, Znojmo     Tel. 739 389 031, 515 224 758

Školní jídelna, Přemyslovců 8

Úřední hodiny ve školní jídelně

Pondělí 6.00 - 14.30 hod.
Středa 6.00 - 14.30 hod.

Aktuální jídelníček: www.strava.cz

Vedoucí školní jídelny

Kontakt: Jaroslava Kalábová, tel. 736 513 803
e-mail: sjvaclavznojmo@seznam.cz

Co je potřeba k přihlášení stravy?

Noví strávníci:
1. Přihlášku ke stravování, kterou obdrží v kanceláři ved. školní jídelny.
2. Přihlášku lze stáhnout na www zsvaclavskenam.cz, stránky jídelny
3. Hotovost nebo příkaz k povolení inkasní platby z účtu na předpokládanou odebranou stravu a na čip.
č. účtu školní jídelny: 221888285/0600 – pro příkazy z jiných bank
č. sběrného účtu: 101128871/800 – pro příkazy ze sporožíra - spořitelna

Cizí strávníci mohou platit gastrostravenkami.

Strávníci, kteří jídelnu v minulém roce navštěvovali:
Žáci a studenti, kteří mají zavedený platební příkaz, se přihlásí v kanceláři vedoucí školní jídelny.
Žáci a studenti, kteří platí v hotovosti složí potřebnou částku ke stravování u vedoucí školní jídelny.

Kde nás najdete?

Školní jídelna je umístěna v nově rekonstruovaných prostorách budovy Jihomoravského muzea, ul. Přemyslovců 8. Kuchyň je vybavena moderní technologií a jídelna se může pochlubit kultivovaným prostředím, který ocení jak děti, tak i dospělí. Připravujeme denně 400 jídel pro žáky Základní školy Václavské náměstí, pro odloučené pracoviště Jubilejní park, pro studenty Obchodní akademie a pro strávníky z řad veřejnosti.

Co vaříme?

Připravujeme rovněž bezlepkovou stravu.
Nabízíme výběr ze dvou druhů jídel. Vaříme vždy z čerstvých a kvalitních surovin podle zásad zdravé výživy. Dbáme na pestrost, zařazujeme dostatek ovoce a zeleniny. Na našem jídelníčku najdete jak klasická osvědčená jídla, tak i jídla z nových receptur. Jídelníčky jsou k nahlédnutí na www.strava.cz, pod číslem jídelny 5492.

Kdo je v našem týmu?

• Jaroslava Kalábová - vedoucí školní jídelny
  • Ivana Štěrbová - kuchařka
  • Věra Kopečková -kuchařka
  • Marie Dočkalová - kuchařka
  • Marie Nevímová - uklízečka
  • Zuzana Martinková - pracovnice výdejny Jub. park

Výdej obědů

Pondělí - pátek 11.30 - 14.00 hod.

Kolik zaplatíte za oběd u nás?

Žáci 7-10 let 22,- Kč
Žáci 11-14 let 24,- Kč
Žáci a studenti 15-18 let 26,-Kč
Cizí strávníci   63,- Kč

Bezlepková strava

Děti do 10 let32,- Kč
Děti od 11 - 14 let34,- Kč
Děti nad 15 let37,- Kč
Cizí strávníci71,- Kč

Dětem a zaměstnancům znojemských základních škol je bezlepková strava zdarma rozvážena. Cizí strávníci si mohou bezlepkovou stravu vyzvednout ve školní jídelně Přemyslovců 8 nebo ve výdejně odloučeného pracoviště ve škole Jubilejní Park.

Cena čipu je 120,- Kč. K zařazení do kategorie strávníků se počítá vždy věk dosažený v daném školním roce. (Školní rok je období od 1.září - 31.srpna.)

Objednávání stravy Internetem

Pokud chcete využít této možnosti, zaregistrujte se ve školní jídelně. Můžete se pak denně přesvědčit, zda dítě skutečně stravu odebralo, budete mít přehled o výši Vašeho stravovacího konta. Využijte možnosti moderního a komfortního objednávání.

Upozornění pro žáky a studenty

V první den neplánované nepřítomnosti strávníka ve škole ze zdravotních důvodů si žák může odebrat přihlášený oběd. Další dny si odhlašte u vedoucí školní jídelny osobně nebo telefonicky na čísle 515 261 806. Oběd při další nepřítomnosti žáka ve škole nesmí být vydán.