Co budeme potřebovat v 1. třídě:

Publikováno: 26.8.2021 Autor(ka): Vladimíra Wildová

Děti v 1. třídě dostanou ve škole potřebné učebnice, pracovní sešity.

Dále dostanou také: kufřík, složku barevných papírů, výkresy, voskové pastelky, štětec plochý, štětec kulatý, plastelínu, modelovací podložku, lepící tyčinku, vodové barvy.

Další potřeby – seznam pro rodiče

Do pouzdra: 2x tužka trojhranná č. 2, guma, ořezávátko, kvalitní pastelky (nejlépe silné trojhranné), nůžky s kulatými hroty

Do VV a PČ: ubrus (70 x 55cm), nůžky, kelímek na vodu (může být od Ramy apod.), černý fix, hadřík, zástěrku nebo starou košili či tričko, špejle. To vše dáme do kufříku.

Do TV: tričko, kraťasy, teplákovou soupravu, ponožky, pevnou sportovní obuv se světlou a pružnou podrážkou

Ostatní: deníček na zapisování úkolů, podsedák (polštářek), obaly na sešity a učebnice, desky na sešity, přezůvky s pevnou patou a světlou podrážkou, která nešpiní podlahu.