VELKÉ PODĚKOVÁNÍ

Publikováno: 25.6.2020

Milí rodiče a tety v DD,

je za námi první školní rok vašich dětí a našich žáčků. Po prázdninách na nás čeká druhá třída.

Byl to rok, na který budeme všichni vzpomínat. Nebyl lehký a moc nás mrzí, že jsme se od března nemohli učit společně ve škole. Ale jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré.

A my jsme zjistili, že společně dokážeme zvládnout i takové těžké situace. Velmi děkujeme všem rodičům, tetám v DD, babičkám, dědečkům, starším sourozencům....

Děkujeme všem, kteří se ujali role domácích učitelů a pečlivě se s našimi prvňáčky učili. Víme, že to bylo velmi náročné a smekáme před vámi pomyslný klobouk.

Děkujeme za zprávy, za všechny zaslané fotografie, za dopisy a vzkazy pro ostatní spolužáky. Vše mělo a má velký význam. Jsme si po této složité době bližší a určitě jsme se vzájemně i lépe poznali.

Přejeme vám všem krásné léto. Užijte si zasloužené prázdniny a ve druhé třídě si s dětmi vynahradíme všechno to, o co jsme přišli.

Čeká nás krásná nová třída na Jubilejním parku a plno hezkých společných zážitků.

Moc se na naše žáčky budeme těšit.  ?  ♥️

Martina Findová a Michaela Krajíčková