Vánoční přání

Třídní besídka

Dárky s radostí dáváme a s radostí přijímáme.

Vánoční výstava

Vánoční tvoření s rodiči

Děkujeme všem rodičům, kteří si mohli udělat v úterním pozdním odpoledni čas, že přišli za námi s dětmi do školy a pomohli nám vytvořit kouzelnou adventní atmosféru.

Poslední hodina kurzu bruslení

POZOR! ZMĚNA ROZVRHU HODIN.

Vánoční tvoření

Malí programátoři aneb návštěva knihovny jinak

Tentokrát na nás v Městské knihovně místo knížek čekaly robotické hračky, až jim naprogramujeme cestu k pokladu, protikladům a zadáme kresbu robotických obrázků. Práce se nám s nimi podařila a příště se už těšíme na knížky.

Návštěva divadla

Při naší první návštěvě divadla jsme zhlédli Pošťáckou pohádku, která se nám velmi líbila, a těšíme se na další.

3. lekce bruslení

Bruslení nás baví a zlepšujeme se.

2. lekce bruslení

Ano, žáčci 1. ročníku absolvovali další lekci. Všichni se snažili v bruslení zlepšit a podařlo se.

"Ptáčci" - projektový den

Celý den jsme věnovali poznávání života ptáčků - zhotovili jsme pro ně krmení, modelovali je, naučili se písničku a na ptačí stezce jsme poznali, že jejich život není lehký.

Zpráva z rodičovské schůzky ze dne 9. 11.

Děti, hurá do bruslí

Ano, začal nám v rámci projektu města Znojma "Děti do bruslí" kurz bruslení. To, že si žáci prvního ročníku lekci náromně užilii, je patrné z fotografií. Už s všichni těší na lekci další.

Beseda

Přivítali jsme milou návštěvu - členku Městské policie. Povídala si s námi o práci městských četníků a hlavně o bezpečném chování, když najdeme injekční stříkačku. Věříme, že návštěva byla velmi přínosná.

Náš Halloween a Dušičky

Dnes do školních lavic zasedla místo žáků strašidýlka. Myslíte, že se budou chtít učit? Uvidíme, protože na ně čekají těžké strašidelné úkoly.

Procvičujeme L

L - jako letadlo, lepidlo, letí, Lukáš .....

Naši ptáčci zpěváčci

S radostí jsme je tvořili a věříme, že vás také potěší.

Hrajeme si? Nebo se učíme?

Určitě je nejlepší spojení hry s učením.

Vítej, podzime!

V rámci projektového dne přivítali prvňáčci na školním hřišti podzim. Počasí nám přálo a my mohli celé dopoledne strávit venku na čerstvém vzduchu. Čekala nás spousta zajímavých aktivit - zpěv písničky o vlaštovce, malování dýní, výroba ježečků z brambor, matematické a jazykové aktivity, podzimní kvíz a spousta pohybu.  Všichni jsme si dopoledne moc užívali, společně se více poznávali a utužovali kamarádské vztahy napříč celým první ročníkem.  Moc se těšíme na další společnou akci!!!