Třída 2.B děkuje Sovíkovi za návštěvu

Publikováno: 1.2.2021

A co vše v naší třídě zažil?

Bylo toho opravdu hodně a určitě se s námi nenudil.☺️

Společně jsme mu četli ukrajinské pohádky, které donesl Maty.

Hlavními hrdiny byla zvířátka. Už víme, že takovým příběhům říkáme bajky.

Další knížku donesla do školy Karinka. Má název O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi. Paní učitelka jednu kapitolu dětem i Sovíkovi přečetla. A až půjdeme společně do knihovny, určitě si někdo tuto knížku vypůjčí. Protože nás velmi zaujala. ?

V prvouce jsme se učili o lidském těle a zdraví. Sovík se nestačil podivovat, co všechno víme a známe. Hned jsme mu ukázali zajímavosti o lidském těle v encyklopedii, ve které si velmi rádi čteme.

Sovíkovi četla i paní asistentka ve školní družince. A to byla teprve pohodička! To se mu líbilo - pěkně poslouchat a odpočívat na koberci.

Do takové družinky by také chtěl chodit. ?

Zažil s námi během jednoho týdne i troje narozeniny.

Sovík si určitě myslí, že se v 2. B pořád něco slaví. A má vlastně pravdu! ?

Užil si s námi i plno zábavy o přestávkách, líbilo se mu pouštění písniček na přání a radostně u toho mával křidýlky.

Poslední den v 2.B zažil vyvrcholení celého 1. pololetí - slavnostní rozdání vysvědčení.

A to teprve koukal! Takové množství jedniček najednou ještě asi neviděl.

Se Sovíkem jsme se po týdnu rozloučili, ale bylo nám to trochu líto. Naštěstí neletěl daleko. Odlétl za našimi kamarády do vedlejší třídy 2.A.

A nám zůstaly na památku krásné obrázky, které jsme během týdne nakreslili a budou nám Sovíka připomínat.