Velké poděkování rodičům

Publikováno: 30.6.2021

Milí rodiče,

jsem moc ráda, že jsem mohla být u školních začátků vašich dětí a že jsem vás všechny poznala...

Je tu poslední školní den. Vysvědčení jsou rozdána. Žáčkům začínají prázdniny a nám všem zasloužený odpočinek.

S mnohými jsem se dnes viděla osobně, ale setkání s některými z vás nebylo možné.

Proto ještě jednou touto cestou. ?

Děkuji vám všem za dva roky naší spolupráce, za váš vzorný přístup k výuce dětí a za důvěru, kterou jste mi dávali po celu dobu.

Velmi si vážím našeho jednotného přístupu k výchově dětí.

Bylo krásné pozorovat a vnímat, jak na sobě dokáží pracovat, jak se snaží být lepší, jak myslí na druhé, dokáží se rozdělit, pomoci, přejí jeden druhému úspěch (a to i když se zrovna jemu něco nepovedlo).

Oceňovala jsem vždy jejich otevřenost a překvapovala mě schopnost vnímat své vlastní svědomí.

Myslím si, že toto vše  je do života moc důležité.

Ve třídě jsme společně zažili krásné chvíle, plno oslav a smíchu...určitě nikdy nezapomenu na naše "obyčejné" každodenní povídání.

A také nezapomenu na rozloučení, které jste pro mě připravili.

Děkuji za plno květin, spousty dárků a společný třídní megadárek.

Vy víte, že ráda jím a nechce se mi vařit? ?

Jojo, je to přesně tak!

Až budu o dovolené hodovat v restauraci, budu na vás vzpomínat.

Opravdu jsem toho dostala tolik, že si to nezasloužím.

A už končím....mějte se všichni moc a moc hezky a přeji vám všem, aby děti  škola i nadále bavila a učení jim přinášelo radost. ♥️