Slavíme úspěchy v autorském čtení!

Publikováno: 14.4.2019

Žáci naší třídy se v letošním školním roce zúčastnili soutěže v autorském čtení pořádaném Městskou knihovnou ve Znojmě. A v konkurenci dalších začínajících spisovatelů a básníků se rozhodně neztratili.

Do soutěže bylo zasláno 136 příspěvků z 11 škol. Soutěž byla rozdělena do čtyř kategorií podle věku začínajících autorů a také zvlášť byla hodnocena próza a zvlášť poezie. Čestné uznání získal Štěpán Šalamoun se svou prací "Kde to jsem?". A umístil se jako jediný mezi ostatními šesťáky, což je velký úspěch!

Ale i my ostatní společně se Štěpánkem jsme se umístili! Napsali jsme kolektivní práci úvahou našich mazlíčků, kterou jsme nazvali Svět zvířat.  Z čestného uznání jme měli také velkou radost.

A nekončíme! Píšeme slohy dál, protože nás to baví a náramně nám to jde!