Vítejte v naší 2.C třídě!

Zdravíme všechny školáky i dospěláky ve školním roce 2019/2020.

Tak už se z nás stali druháci a společně jsme rozjeli další školní rok. Naši třídu přišli posílit dva noví spolužáci, Mája s Maxem. Je nás tedy dohromady dvanáct. Už teď jsme dobrá parta, která se těší na společné školní zážitky a nové vědomosti.

Třídní učitelka: Mgr. Dana Vaniová
Asistentka pedagoga: Ivana Svobodová

KONZULTAČNÍ HODINY PRO RODIČE A ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE

KAŽDÉ ÚTERÝ

od 11:50 do 12:35 hod. - asistentka pedagoga

od 12:45 do 13:30 hod. - třídní učitelka

Naše škola byla vybrána i v letošním školním roce jako jediná na Znojemsku k účasti na projektu Abeceda peněz České spořitelny.

Dětská firemní společnost „JUBILMARK“, vytvořená v rámci tohoto projektu , vás zve na jarmark, který se koná ve čtvrtek 12. 12. 2019 v době od 14:00 v prostorách budovy České spořitelny ve Znojmě.

K prodeji nabízíme naše výrobky: vánoční dekorace, mydélka s bambuckým máslem, gelové svíčky, perníčky a štěstíčka. Pro malé děti zahrajeme pohádku Šípková Růženka a všem zazpíváme koledy.

Přijďte s námi strávit příjemné adventní odpoledne!

Na vaši návštěvu se těší žáci třídy IV. B!

19. 12.

10:00 – 12:35

Tradiční sportovní klání borců a borkyň z řad starších žáků na Václavském náměstí!

Vánoční běh školou

Vánoční laťka

Turnaj v přehazované - 5. - 9. ročník

Václavské náměstí:

školní besídka "Děti dětem" pod taktovkou 1. stupně, následují besídky všech ročníků

ukončení: 11:30 - 2. stupeň; 12:00 - 1. stupeň

Slovenská: