Václavské náměstí 8

Škola připravuje na život v nejobecnějším smyslu.
Škola má být především plnohodnotným životem tady a teď, ne jen přípravou na někdy a někde. Školní docházka, sociální vztahy ve škole, činnosti ve škole vykonávané, cíle, sny a přání, ale i strachy a úzkosti, které v této době člověk zažívá – to vše naopak představuje jeho život. Dokonce takovou fázi, která jeho osobnost významně dotváří.
Co z tohoto světa lze, přenesme do běžných škol. Vytvářejme příležitosti, aby do nich chodila nejen hlava, ale i ruce a srdce.

Historie školy do roku 1989

Body - co to je?

Znáte části našeho těla? A anglicky? My ano a vy se můžete o tom přesvědčit v naší fotogalerii. Učíme se totiž právě lidské tělo v hodinách angličtiny. Tak se podívejte, jak nám to jde.

Hudba léčí, uzdravuje, spojuje

III. C a IV. C na společné muzikoterapii s panem Vysočanem

Znojemské Velikonoce - video

Sestřih z vystoupení dětí z hlavní budovy školy

Svátky jara na Horním náměstí

vystoupení v programu Znojemských Velikonoc

Naši školu pohltila velikonoční výzdoba!

Zápis nanečisto

Velikonoční výstava

Oslava svátků jara

Velikonoční vystoupení

To, že jsme třída mnoha zájmů a zaměření, se opět potvrdilo. I na velikonočním vystoupení znojemských škol jsme měli zastoupení. A samozřejmostí je, že zbytek třídy šel našim holkám držet třída IX.A

Veselé velikonoce

Svátky probouzející se přírody, vonících květin a rozzářených dní - to jsou Velikonoce! Přejeme jejich příjemné prožití. třída IX. A

Školní e-shop opět otevřen!

S blížícím jarem vám opět přinášíme naši vlastní volnočasovou kolekci školního oblečení.

12. 8. – 16. 8.

12.8.2024 – 16.8.2024

Vodní svět: pro 1. - 3. ročník (kapacita 20 dětí)

Tajemství Země a vesrmíru: pro 4. - 5. ročník (kapacita 30 dětí)