Plavání už odzvonilo

Publikováno: 24.1.2023 Autor(ka): Barbara Housarová

Dneškem jsme se rozloučili s výukou plavání v tomto školním roce a vlastně i s Městskými lázněmi, jak jsme je znali po dlóóóóuháááá léta.

S koncem pololetí nám končí i povinná výuka plavání pro žáky 3. a 4. ročníků. Bylo hezké sledovat, jaký obrovský pokrok všichni malí plavci udělali a jsme za to na ně náležitě pyšní.

V předposlední hodině proběhly i malé závody, kde se mezi děvčaty nejlépe umístila Josefína Němcová a mezi chlapci Matyáš Rada. Oba ze třídy III.A. Srdečně gratulujeme!

Při poslední hodině na žáky čekala ještě i trocha nezbytné a jistě důležité teorie. A totiž zásady bezpečného chování u vody a taky poskytování první pomoci. Vybraní žáci zvládli i bravurní ukázku pro ostatní spolužáky.

Těšíme se na koupání v teplých měsících, až naplno využijeme nově nabyté dovednosti. A v příštím školním roce nás čeká školní plavání již snad v nových a modernějších prostorech. Budeme se těšit!

Fotografie z plavání napříč pololetím si můžete prohlédnout ve fotogalerii ZDE