Vydařená oslava Dne seniorů

Publikováno: 3.10.2021 Autor(ka): Romana Binderová

Dědečci a babičky slavili svátek

Páteční odpoledne 1. října patřilo všem babičkám, dědečkům a jejich vnoučatům. Společně s nimi jsme na Jubilejním parku oslavili jejich svátek – Den seniorů.

O pestrý a zajímavý odpolední program se postaraly vychovatelky ze školní družiny.  Na jednotlivých stanovištích si mohli senioři vyrobit podzimní lucernu, namalovat kamínky, zúčastnit se sportovního klání v tělocvičně nebo si jen tak zabubnovat pro radost. Velký zájem byl také o společnou fotku prarodičů s vnoučaty, ke které si mohli sami podle své fantazie vyrobit rámeček.

Po celou dobu akce si prarodiče a děti mohli také posedět a vzájemně popovídat ve školní kavárničce, kde pro ně bylo připraveno drobné občerstvení a sladké překvapení v podobě jablečného závinu. S přípravou občerstvení a pečením jablečného závinu pomáhali žáci z 5. A.

Všem přítomným děkujeme za návštěvu a milou společnost a těšíme se na viděnou!