Znovu v domovském přístavu

Publikováno: 9.9.2020 Autor(ka): Martina Klempová

Po roce opět otevřela dveře pro své žáky nově opravená škola na ulici Jubilejní park.

Někteří se do ní znovu rádi vrátili, aby se po dlouhé době setkali se svými spolužáky. Pro mnohé děti ovšem tyto prostory byly dosud zcela neznámé.

Asi nejvíce se na novou školu těšili prvňáčci. I když vydatně pršelo, přesto se na sebe usmívali.

V doprodu rodičů se shromáždili v tělocvičně, kde je přivítala paní ředitelka. Potom už se přesunuli do svých krásných nových tříd, ve kterých na ně v lavicích čekaly učebnice, sešity, výtvarné potřeby i dárky od města Znojma - zřizovatele znojemských základních škol.

A nyní už HURÁ do učení!

Všem žákům přejeme úspěšný školní rok naplněný spoustou nových zážitků, poznatků, vědomostí a dovedností.