Strašidelná stezka (4.11.2022)

Publikováno: 13.11.2022 Autor(ka): Radka Nováková

Jak již víte, v pátek 4. listopadu proběhla na naší škole halloweenská výuka. Při této příležitosti jsme pro žáky připravili strašidelnou stezku ve sklepních prostorách školy. O tom, jaký byl průchod strašidelnou stezkou si můžete přečíst v následujícím článku. Pro nebojsy, přidáváme i několik fotografií a videoprezentaci.

Kdo se bojí, nesmí ... do sklepení školy! Halloweenská výuka přinesla i v tomto roce mnoho pozoruhodných zážitků. Vrcholem celého dne byl pro mnohé průchod strašidelnou stezkou ve sklepení školy.

Žáci 1. - 9. ročníků s většími či menšími obavami postupně procházeli potemnělou sklepní chodbou. Celou stezkou žáky prováděl ctihodný pan kostlivec. Blížící se klapnutí jeho hůlky bylo pro každou třídu znamením, že i je brzy čeká mrazivý zážitek.

Hned na začátku měli žáci možnost spatřit levitující blikající dýně, které na ně házeli rozšklebené úsměvy. Skrze ně se dostali až do laboratoře bláznivého vědce, který měl nutkání nejednomu z našich žáčků odoperovat ucho nebo jinou část těla. Při pohledu na motorovou pilu v jeho arsenálu nástrojů, nejeden z nás polknul na prázdno. Ze spárů šíleného vědce žáky vymanila děsivá divoženka, která svými vtíravými pohledy a nezvyklými gesty pomáhala stupňovat svíravé pocity v každém z nás. Ctihodný pan kostlivec nás pak provedl zakrvácenou koupelnou, jak vystřiženou z krvavého hororu. Podivný pach dokázala delší dobu vydržet jen bláznivá joker girl, která se tímto podivným místem procházela se značným zaujetím.

Jediné, co mohlo děti i dospělé vysvobodit z tohoto temného sklepení byl nápoj od zombie hráčky baseballu. Mazlavá tekutina plná neidentifikovatelných barevných kousků se nezamlouvala asi nikomu. Nicméně, s vidinou brzkého úniku z tohoto podivného místa, se nikdo neostýchal do sebe nalít celý obsah kelímku. Sláva! Zachránili se všichni.