Chodím na
Po škole
Vítejte u nás ve škole

Mimoškolní aktivity pro vycházející žáky prozatím zrušeny!

Soutěž v orbě Polygram - dílny pro vycházejcí

Sběr kaštanů a žaludů na Jubilejce

Podzimní škola v přírodě - Březová

4.A, 4.B.  Nechali jsme město za zády a jeli do zelené oázy.

Znojemské menu v režii našich kuchařek

Slavnostní zahájení ve škole  - pasování prvňáčků na Václavském nám.

Slavnostní zahájení ve škole - pasování prvňáčků na Václavském nám.

Po slavnostním zahájení v tělocvičně školy bylo pasování našich 17 prvňáčků 1.C třídy na Václavském náměstí králem Václavem. Krásný rituál pasování za účasti místostarosty města Znojma připravila p.uč. Štolová s žáky 9. třídy a třídní učitelka Alena Kratochvílová. Nechyběla středověká hudba, slib prvňáčků a dárky.Prvňáčci si odnesli nejen krásný zážitek, ale i placku ,, prvňáka,"kufřík a uvítací list.

Povinné roušky!

Znovu v domovském přístavu

Po roce opět otevřela dveře pro své žáky nově opravená škola na ulici Jubilejní park.

Nabídka zájmových aktivit na školní rok 2020/2021

Vážení rodiče, milí žáci, v odkazu níže naleznete kompletní nabídku naší školy v oblasti zájmových aktivit. Téměř všechny aktivity nabízíme žákům (díky projektům Kolumbus 1, Kolumbus 2 a Sportovci do škol) zdarma. Pouze za kroužky organizované přes SVČ a za družinové kroužky pro děti, které nenavštěvují družinu, se hradí úplata. Přihlášky obdrží žáci od svých učitelů. Činnost zahájíme již od 14. září!

29. 10. – 30. 10.

29.10.2020 – 30.10.2020

Školní jídelna nevaří.

Provoz školní družiny uzavřen.

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2013 - 2020 | Mapa stránek | Přihlásit | Prohlášení přístupnosti