Školní parlament

Listopad

Pátek 1. listopadu byl na naší škole kouzelný. Předsedové tříd od 5. až po 9. třídu se proměnili v krásné příšery a chodili školou odměňovat děti na 1. stupni za krásnou halloweenskou výzdobu, říkanky a tance. Děti 2. stupně zase za úžasně děsivé masky. Pomáhali jsme také s přípravou a realizací tajemné stezky školou, která začínala ve sklepeních. Trošku jsme strašili a užili si spoustu legrace. Byl to krásný den a už teď se těšíme na příští Halloween :-)

Halloween

Na našem říjnovém setkání jsme diskutovali o drobnostech, které bychom rádi změnili ve škole. (příliš dlouhé zvonění na přestávky, toalety) Hlavním tématem však bylo plánování "strašidelného dne". Na pátek 1. listopadu si členové parlamentu připravují sladké odměny, které budou rozdávat dětem za nejkrásnější a nejstrašidelnější výzdobu, nebo masku. Děti 1. stupně se mohou těšit na stezku školou a karneval. Žáci 2. stupně budou mít možnost soutěžit o nejstrašidelnější masku.

Září

Členové parlamentu ve školním roce 2019/2020

5. A Eliška Šustáčková, David Čaněk

5.B  Alžběta Tikovská, Adéla Kohoutková

6.A  Tobias Král, Dominik Lukšík

6.B  Josef Skoupý, Šimon Svoboda

6.C  Erik Čerňanský, Matěj Heikenwälder

7.A  Sebastian Danis, Marie Svobodová

7.B  Tereza Nová, Jakub Jírovec

8.A  Kristýna Babínková, Markéta Lavrovičová

8.B  Pavel Vydra, Dominik Ryšánek

9.A  Štěpán Hanzal

Vítejte na strankách našeho školního parlamentu :-)

Jsme demokraticky zvolenými předsedy jednotlivých tříd II. stupně. Scházíme se jednou za měsíc. Na našich setkáních diskutujeme, hlasujeme a plánujeme akce, soutěže, výstavy a speciální dny pro naše spolužáky.

Přiložené soubory ke stažení