Žonglování s Firejokers

Flowerstiky, poiky, kruhy, kužely, šátky, talíře na točení, míčky? Na co tohle vše potřebujeme? Přece na žonglování.

Expedice Afrika

návštěva světa zvířat v Zoologické zahradě Brno

Přípravy na výstavu Vodní svět vrcholí

Školní dvůr se brzy promění ve fascinující podmořský svět plný barvitých ryb, tajemných i kouzelných tvorů. Připravte se na nezapomenutelnou cestu, která vás zavede od kapky vody až k samému dnu oceánu.

Vítání jara písní v Centru sociálních služeb

"Komu se nelení, tomu se zelení"

WORKSHOP FIRE JOKERS

Dopoledne s Napoleonem

Letní škola 2024 je tu!

Milí žáci,  díky podpoře projektu PROP  nabízíme i v letošním roce možnost strávit bezvadný prázdninový týden na letní škole. Škola je organizována formou příměstského tábora pro žáky 1. - 5. ročníku. Jsou pro vás připraveny čtyři programy nabité zážitky, zábavnými aktivitami, dobrodružstvím a pohybem.

JARMARK - 4.B

HORÁČATA s.r.o.  VÁS VŠECHNY ZVOU ! Těšíme se !

Školní e-shop opět otevřen!

S blížícím jarem vám opět přinášíme naši vlastní volnočasovou kolekci školního oblečení.

Velký úspěch našich zpěvaček

V neděli 7. 4. se uskutečnilo v Městském divadle ve Znojmě finále pěvecké soutěže ZNOJEMSKÝ SLAVÍČEK, kterého se zúčastnili postupující zpěváci z regionálního kola.

Pracovní činnost

..... finální přípravy na Vodní svět

Z Jump parku do Papilonie

aneb jak si zpestřit jaro

Planetárium v Brně

Body - co to je?

Znáte části našeho těla? A anglicky? My ano a vy se můžete o tom přesvědčit v naší fotogalerii. Učíme se totiž právě lidské tělo v hodinách angličtiny. Tak se podívejte, jak nám to jde.

Hudba léčí, uzdravuje, spojuje

III. C a IV. C na společné muzikoterapii s panem Vysočanem

Velikonoční florbalový turnaj

Muzikoterapie ve II.C

Exkurze 1. tříd - Pavlov

Tentokrát na toulkách za historií. Naše exkurze se skládala ze dvou částí. V Archeoparku jsme se vydali společně s mamutem Tondou a sobem Pepou za poznáním přírody pravěké Pálavy. Pak následoval turistický výšlap na zříceninu Děvičky.

Velikonoční čtení v přípravné třídě

Již potřetí se v přípravné třídě uskutečnila akce, kterou si pro děti z přípravné třídy nachystaly vybrané žákyně z 9.A.