O třídě

Vítejte v naší třídě!

Co o nás říct?

Poznáváme, objevujeme, odhalujeme nové a pronikáme do tajů okolního světa.

Učíme se tolerovat ostatní a přijímat je i s jejich chybičkami, vzájemně si pomáhat a povzbuzovat se.

Zkrátka snažíme se dělat vše pro to, aby se nám spolu dobře žilo.

_____________________________________________________________________________________

Letos nás v 5.B dohromady spolupracuje 20 žáků, 12 děvčat a 8 chlapců.

třídní učitelka: Mgr. Martina Klempová

konzultační hodiny: úterý 8,55 - 9,40

Naše škola byla vybrána i v letošním školním roce jako jediná na Znojemsku k účasti na projektu Abeceda peněz České spořitelny.

Dětská firemní společnost „JUBILMARK“, vytvořená v rámci tohoto projektu , vás zve na jarmark, který se koná ve čtvrtek 12. 12. 2019 v době od 14:00 v prostorách budovy České spořitelny ve Znojmě.

K prodeji nabízíme naše výrobky: vánoční dekorace, mydélka s bambuckým máslem, gelové svíčky, perníčky a štěstíčka. Pro malé děti zahrajeme pohádku Šípková Růženka a všem zazpíváme koledy.

Přijďte s námi strávit příjemné adventní odpoledne!

Na vaši návštěvu se těší žáci třídy IV. B!

Václavské náměstí:

školní besídka "Děti dětem" pod taktovkou 1. stupně, následují besídky všech ročníků

ukončení: 11:30 - 2. stupeň; 12:00 - 1. stupeň

Slovenská: