Školní jídelna

Školní jídelna naší základní školy se nachází v příjemném a atraktivním prostředí v historických prostorách Jihomoravského muzea na ulici Přemyslovců 8. Patří k nejmodernějším a nejlépe vybaveným jídelnám ve městě. Její kapacita je 850 strávníků, o jejichž komfort se stará kvalifikovaný personál.

Jídelnu navštěvují nejen žáci a zaměstnanci naší školy, ale i široká veřejnost. Denně je také odváženo na 200 obědů do výdejny na odloučeném pracovišti Jubilejní park 23.

Každý den jsou připravovány dva druhy jídel v souladu se zásadami zdravé výživy. Kromě nich se zde vaří i dietní obědy, které jsou zaváženy dětem z mateřských škol a žákům ostatních základních škol ve Znojmě a okolí. Dietní stravování je samozřejmě umožněno i dospělým strávníkům.

13. 3. – 17. 3.

13.3.2023 – 17.3.2023

Provoz ŠD přerušen.

Výdej obědů pro žáky přerušen.