Školní jídelna

Školní jídelna naší základní školy se nachází v příjemném a atraktivním prostředí v historických prostorách Jihomoravského muzea na ulici Přemyslovců 8. Patří k nejmodernějším a nejlépe vybaveným jídelnám ve městě. Její kapacita je 850 strávníků, o jejichž komfort se stará kvalifikovaný personál.

Jídelnu navštěvují nejen žáci a zaměstnanci naší školy, ale i široká veřejnost. Denně je také odváženo na 200 obědů do výdejny na odloučeném pracovišti Jubilejní park 23.

Každý den jsou připravovány dva druhy jídel v souladu se zásadami zdravé výživy. Kromě nich se zde vaří i dietní obědy, které jsou zaváženy dětem z mateřských škol a žákům ostatních základních škol ve Znojmě a okolí. Dietní stravování je samozřejmě umožněno i dospělým strávníkům.

27.6.2019 – 28.6.2019

Ředitelské volno pro žáky je vyhlášeno z provozních důvodů (stěhování a příprava na rekonstrukci budovy). Uzavřen bude také provoz všech oddělení školní družiny a školní výdejny v téže budově.