SPOLEČENSKÝ / HUDEBNÍ KROUŽEK

Termín: pátek 13:35 - 14:35

Vedoucí: Lubomír Chlup, Dis.

Hudební kroužek slouží k setkávání přátel hudby, kteří si rádi zazpívají ve společnosti stejně nadšených lidí. V hudebním kroužku se budeme věnovat správné pěvecké technice,

rytmizaci a pochopitelně zpěvu umělých a lidových písní.

Míčové hry

Termín: úterý 6.50 - 7.50

Vedoucí: Mgr. Milan Čučka

Nácvik basketbalu , driblink, střelba , hra, fotbal aj.

BOOTCAMP

Termín: čtvrtek 6:45 - 7:45

Vedoucí: Mgr. Pavel Dufek

Pohyb všeho druhu, posilování, přeskoky, sportovní a týmové hry prostě vše co si dovedete představit při realizování přirozeného pohybu a zvyšování kondice.

SPORŤÁČEK

Termín: čtvrtek 14:05 - 15:05

Vedoucí: Mgr. Radka Štolová

Žáci 1. stupně se schází v tělocvičně školy, aby změřili své síly, vydováděli se, zazávodili se, anebo se naučili něčemu novému. Sportovní kroužek je pro žáky naší školy zcela zdarma a je to výborný způsob, jak trávit volný čas.

Při pěkném počasí navštívíme i další přístupná sportoviště, jako je lehkoatletický stadion a volnočasový areál U Obří hlavy. Také Gránické údolí, které je nedaleko naší školy, nabízí spoustu možností k realizování přirozeného pohybu a upevňování zdraví.