Družina

Školní družina je nedílnou součástí naší školy. Plní vzdělávací cíle stanovené školským zákonem a řídí se vzdělávacím programem pro školní družiny. Je přednostně učena pro děti z přípravné třídy a žáky 1. stupně naší školy. O přijetí rozhoduje ředitelka školy na základě řádně vyplněné přihlášky a podle stanovených kritérií.

Školní družina nabízí zájmové, vzdělávací a spontánní činnosti.

Je místem, kde se děti a žáci učí žít s ostatními, navazují nová přátelství, vzájemně se poznávají, spolupracují a respektují individualitu ostatních. Při práci je důležitá přátelská atmosféra, vhodná motivace, ctižádost, zvědavost a pestrý výběr činností a her.

Pedagogické a výchovné působení je uskutečňováno přirozenou formou, dobrovolně, s vlastní aktivitou dětí a žáků. Ve školní družině pracují kvalifikovaní vychovatelé a asistenti, kteří respektují individuální schopnosti a dovednosti všech dětí a žáků a dbají na jejich bezpečnost. Školní družina se podílí na výchově mladé generace, která má být slušná, odpovědná, vzdělaná, sebevědomá a rozhodná.

Velkou předností školní družiny je rodinné prostředí a široká nabídka zájmových aktivit, které jsou pro družinové děti a žáky zdarma.

29. 10. – 30. 10.

29.10.2020 – 30.10.2020

Školní jídelna nevaří.

Provoz školní družiny uzavřen.

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2013 - 2020 | Mapa stránek | Přihlásit | Prohlášení přístupnosti