Družina

Školní družina je důležitý výchovný partner rodiny a školy. Plní vzdělávací cíle stanovené školským zákonem a zajišťuje účastníkům smysluplné využití volného času před a po vyučování ve známém  a bezpečném prostředí. Je místem, kde se účastníci setkávají se svými kamarády, navazují nová přátelství, učí se toleranci, ohleduplnosti a samostatnosti. Důležitou roli má i v prevenci negativních sociálních jevů. Účastníky zájmového vzdělávání jsou děti z přípravné třídy a žáci naší školy (dále jen žáci).

Aktivity školní družiny jsou zaměřeny na odpočinkové, zájmové, rekreační, estetické, pracovní a společenské činnosti. Základním prostředkem práce je hra, která přináší kladné emoce, navozuje nové zážitky a využívá prvky zážitkové pedagogiky. Velkou předností školní družiny je široká nabídka zájmových aktivit, které jsou pro družinové žáky zdarma.

• za období září až červen se splatností k 20. 8. 2020, a to 2 000 Kč
  • za období září až prosinec se splatností k 20. 8. 2020, a to 1 000 Kč
  • za období leden až červen se splatností k 20. 1. 2021, a to 1 000 Kč
  • převodem na účet školy – bankovní spojení: 203887430/0600.  Při platbě uveďte do poznámky příjmení, jméno a rok narození svého   dítěte