O třídě

Naše třída má celkem 12 žáků, z toho 9 chlapců a 3 dívky. Máme rádi sport a jsme veselá parta. :)

Ještě k nám patří třídní učitel Milan Čučka  a paní asistentka Zuzana Worschová.

Konzultační hodiny : Mgr. Milan Čučka                 čtvrtek   7.00 - 7.45 hod.

Zuzana Worschová              čtvrtek   7.00 - 7.45 hod

Naše škola byla vybrána i v letošním školním roce jako jediná na Znojemsku k účasti na projektu Abeceda peněz České spořitelny.

Dětská firemní společnost „JUBILMARK“, vytvořená v rámci tohoto projektu , vás zve na jarmark, který se koná ve čtvrtek 12. 12. 2019 v době od 14:00 v prostorách budovy České spořitelny ve Znojmě.

K prodeji nabízíme naše výrobky: vánoční dekorace, mydélka s bambuckým máslem, gelové svíčky, perníčky a štěstíčka. Pro malé děti zahrajeme pohádku Šípková Růženka a všem zazpíváme koledy.

Přijďte s námi strávit příjemné adventní odpoledne!

Na vaši návštěvu se těší žáci třídy IV. B!

19. 12.

10:00 – 12:35

Tradiční sportovní klání borců a borkyň z řad starších žáků na Václavském náměstí!

Vánoční běh školou

Vánoční laťka

Turnaj v přehazované - 5. - 9. ročník

Václavské náměstí:

školní besídka "Děti dětem" pod taktovkou 1. stupně, následují besídky všech ročníků

ukončení: 11:30 - 2. stupeň; 12:00 - 1. stupeň

Slovenská: