Jubilejní park 23

„Základním posláním školy je žáka vzdělávat, podílet se na jeho všestranném rozvoji a podpoře kladných povahových vlastností. Škola může být úspěšná jen tehdy, když respektuje individualitu žáka a při vzdělávání vychází z jeho možností, schopností a zdravotního stavu. Přiměřená náročnost úkolů je motivující, nestresující a v konečném důsledku vede k trvalejšímu osvojení látky, dovedností a vytváří u žáka pocit uspokojení. Nezastupitelný podíl na kvalitě a výsledku má učitel, který přijme „filosofii školy“ a dokáže ji citlivě a důsledně aplikovat. Vstřícnost k žákovi, rodičům a jejich vzájemné vztahy jsou podmínkou úspěchu“.

/v letech 1997 – 2002  ředitel školy František Pavka/

Historie školy v datech

Když se kamarádíme on - line

Tohle nám jde moooc dobře, odpoledne si vyplnit čas společnou komunikací, když se nemůžeme setkat venku.

Šimon

= šikula z 5.A

Zdraví Vás 1.A, která nelení a pilně pracuje. To není apríl, ale skutečnost :)

Anička si ráda kreslí. Jindra s Terezkou si hrají na učitele. Přema a Ondra jsou šikovní čtenáři. Barunka tráví dny volna s pejskem. Míša Moučka má papouška, který po něm opakuje slabiky. Dominik s chutí plní úkoly. Tinka se nepřestává usmívat při domácí přípravě. Patrik taky nazapomíná na školu. Julek zdraví celou třídu. Jirka mi napsal pěkný vzkaz. Rodičům a tetám z domova velké díky za domácí přípravu! Společně s paní asistentkou Vás všechny zdravíme, chválíme za plnění úkolů a nepřestávejte se smát.:)

Zápis - pomoc se žádostmi

Letní škola v přírodě - Březová  3.A a  3.B

Letní škola v přírodě - Březová 3.A a 3.B

Vzhledem k tomu, že karanténa neustále trvá a nikdo neví, jak bude vše pokračovat,  přesunuli jsme letní školu v přírodě na Březové až na září v termínu od 16.9.do 18.9.2020, byl by to takový adaptační pobyt po dlouhé odluce . Nemohli jsme akci zrušit úplně, neboť bychom museli platit storno poplatek 10 000 Kč dle podmínek smlouvy. Kdo poslal peníze již na školní účet, zůstávají ve škole vedené, ostatní mohou zaplatit do konce školního roku. Podmínky a program zůstává stejný.