O třídě

Vítáme Vás ve třídě 3.B

třídní učitelka:   Mgr. Alena Třísková

asistent pedagoga:    Petruše Meixnerová

Naše třída má 20 šikovných kluků a holek.

V 3.třídě se budeme učit hodně nových věcí a pojedeme všichni společně  na jaře na letní školu v přírodě do Březové do lanového centra.

Albert Einstein :  " Nejvýznamnějším uměním učitele je probouzet v žácích radost tvořit a poznávat. "

Naše škola byla vybrána i v letošním školním roce jako jediná na Znojemsku k účasti na projektu Abeceda peněz České spořitelny.

Dětská firemní společnost „JUBILMARK“, vytvořená v rámci tohoto projektu , vás zve na jarmark, který se koná ve čtvrtek 12. 12. 2019 v době od 14:00 v prostorách budovy České spořitelny ve Znojmě.

K prodeji nabízíme naše výrobky: vánoční dekorace, mydélka s bambuckým máslem, gelové svíčky, perníčky a štěstíčka. Pro malé děti zahrajeme pohádku Šípková Růženka a všem zazpíváme koledy.

Přijďte s námi strávit příjemné adventní odpoledne!

Na vaši návštěvu se těší žáci třídy IV. B!

Václavské náměstí:

školní besídka "Děti dětem" pod taktovkou 1. stupně, následují besídky všech ročníků

ukončení: 11:30 - 2. stupeň; 12:00 - 1. stupeň

Slovenská: