Poslední hodina plavání nás čeká 4.února.

Od 10.února bude změna rozvrhu v 3.B. třídě.

Vánoční tvoření

Ve čtvrtek 12.12. jsme měli vánoční dílny a tohle jsou naše výrobky.

Návštěva knihovny

Chodíme rádi na besedy do knihovny. Tentokrát téma besedy bylo komiksové čtení, které je tak oblíbené u dětí.

Edukační program - Jeden kámen povídal

Máme kámen jenom na parádu? Je kámen nesmrtelný? Příběh jednoho kamenného okna nás zavedl do minulosti. Ve čtvrtek 7.11. jsme navštívili muzeum.

Projektový den Halloween

Ve čtvrtek jsme měli projektový den, kdy jsme do školy přišli v Hallween - kostýmech. Seznámili jsme se s tímto svátkem i zvyky, které spojuje tento den. Řekli jsme si,kde tenhle svátek lidé  slaví. Vzpomněli jsme i na svátek Dušičky.

Muzikoterapie aneb když hudba léčí

Ve středu 27.11. jsme měli v 3.B.na Slovenské letos první setkání  s p.lektorem Petrem Vysočanem a moc jsme se těšili. Hudba je totiž sama o sobě komunikací, proto umožňuje oslovení a porozumění i tam, kde jsou narušeny běžné mezilidské kontakty.Pomáhá nám jednak poslech hudby a jednak i aktivní pozorování hudby jako emoční ventil.

Koncert cimbálové muziky RĚVA

Koncert školy přeložen na čtvrtrek 14.11.

Dračí lodě

Ve čtvrtek 26.9. jsme byli na řece Dyji v Sedlešovicích jezdit  na Dračí lodi. Moc se nám to líbilo. Plnili jsme úkoly a zažili bohatý program..

Letní škola v přírodě

Březová