Hurá na prázdniny, 2.A!

Školní rok 2020/2021 skončil. Přejeme dětem i dospělým krásné prázdniny plné sluníčka a pohody. Těšíme se na Vás ve 3.A.

Malé připomenutí ŠD

Přihláška a platba

Krásné prázdniny!

Důležitý dědeček strom

I staré a zdánlivě překážející dřevo má v lese svůj význam.

Poslední školní den

Předposlední den školního roku

Předposlední den školního roku 2020/2021 jsme využili krásného počasí k vycházce do města na zmrzlinu a občerstvení. Po cestě zpět jsme se zastavili v Jubilejním parku a poprosili kolemjdoucí o foto s naší školou za zády. Zítra se těšíme na vysvědčení a hlavně na nejbáječnější věc na světě - na prázdniny :)

Školní výlet 2.A

Červnový den soutěží a her

Rozloučení se školním rokem 2020/21

4.B se byla rozloučit se školním rokem. Jeli jsme vlakem do Citonic, tam se schovali v přírodě před tropickým počasím a užili si společně poslední den školního roku 2020/21. Jaký bude ten další? Přejeme všem krásné prázdniny.

Vzkazy žáků třídy V. B mladším spolužákům

Pomazánka 4krát jinak :)

1. MÍSTO VE SBĚRU KAŠTANŮ

Je to tak! Naše třída 1. B získala 1. místo!

7 KLÍČŮ PRO PRINCEZNU

Abraka drabra.... a najednou se před námi zjevila opravdová princezna.

Staň se chvíli učitelem!

Dnes jsem měla ve třídě plno ,, kolegů".    Byla to plná třída učitelů. Děti se na chvíli chtěly stát učiteli. Každý si připravil pro své spolužáky nějakou aktivitu. Měli jsme vlastivědu, přírodovědu, matematiku i výtvarnou a tělesnou výchovu. Hráli jsme taky zajímavé zvídavé hry. Můžu říct, že učitelé byli dokonale připraveni!! Prezentace, obrázky i názorné předměty nechyběly a pro ověření znalostí jsme psali dokonce i několik testů :-).

Třídní výlet 2021

Den mazlíčků ve 4. A

Jak se zpívá v písničce - Máme rádi zvířata, zvířata, zvířata..., to dnes v naší třídě s jistotou platilo. Do jednoho jsme se na tom shodli! Někteří pšinesli své mazlíčky ukázat do školy. Kdo se bál, že by mu zvířátko uteklo, přinesl fotku. Vyslechli jsme si zajímavosti o různých zvířatech a také došlo na vtipné historky.

Vyhlášení Autorského čtení 2021

Vzhledem k epidemiologické situaci se slavnostní  vyhlášení Autorského čtení 2021 zrušilo, ale diplom a ceny jsem Jakubovi vyzvedla a předala ve třídě. Ještě jednou Kubovi gratulujeme k 2.místu a přejeme další čtenářské úspěchy v budoucnu.

Co dokáže izolepa?

Tentokrát jsme s druháky tvořili v praktických činnostech z netradičního materiálu - izolepy. Žáci měli za úkol oblepit karton proužky izolepy a střídat barvy dle jejich fantazie. Žáky to bavilo a zároveň si i natrénovali vzájemnou spolupráci při půjčování izolep :)

Předání odměn nejlepším recitátorům ve školním kole recitační soutěže - letos online

Děkujeme všem zúčastněným za vydařený přednes a vítězům gratulujeme!

Ten nejlepší den ve školním roce je školní výlet

A třída 2. B si ten svůj užila na maximum! Velké poděkování za všechny dnešní zážitky patří naší paní vychovatelce Mudrikové, která nám velmi pomáhala s organizací výletu.