Halloween - projektový den

Co je to svoboda? Co je to demokracie?

To jsme se dnes dozvěděli ve škole a zároveň i to, že svobodu a demokracii si připomínáme už 30 let vždy 17. listopadu. Paní učitelka nám vykládala o sametové revoluci, poslouchali jsme hymnu České republiky, každý si nakreslil a složil naši vlajku. A hlavně jsme si povídali o tom, jak se chovat, abychom byli slušní lidé a tolerovali jeden druhého.

Rekonstrukce odloučeného pracoviště - listopadové novinky

Hallowenské a svatomartinské menu na talíři

Pojďte se s námi podívat, jaká překvapení našli naši strávníci při oslavě Halloweena a na svátek svatého Martina na talíři! Děkujeme paním kuchařkám za dobroty a chuť připravovat nám milá překvapení.

Halloween v 1.A

Dnešní den byl úplně jiný... halloweenský. Co všechno jsme stihli? Vyrobili jsme si lucerničku, plnili halloweenské úkoly v matematice a v českém jazyce, předvedli své dokonalé kostýmy, tančili na halloweenské diskotéce a promítali různé symboly tohoto svátku na zdi potemnělé chodby naší školy. Nikdo se nenudil :)

Ve čtvrtek 31.10. jsme měli projektový halloweenský den.

Halloween ve 3. A

Halloween v 3.B

Tento rok na naší škole proběhly oslavy Halloweenu. Měli jsme projektový den a celé vyučování jsme slavili Halloween ve svých třídách.

Podzim ve škole

I když je podzim pošmourný a chladný, bývá pro mnohé nejkrásnějším obdobím roku. Všechny třídy pracoviště ZŠ Slovenská využily podzimních darů přírody a chodby školy nazdobily. Vnikla k nám podzimní magická atmosféra...

Projektový den Halloween

aneb 1.B se učí zábavně

Podzimní vycházka

Hrátky s listím

Svatý Martin v kuchyni

Rekonstrukce odloučeného pracoviště - říjnové novinky

Kontrolní den 9. 10. 2019

Rekonstrukce odloučeného pracoviště - kontrolní den

Kontrolní den 25. září 2019

Zimní škola v přírodě

Benecko Krkonoše, termín 19.1.- 24.1.2020  Stále máme volná místa na zimní školu v přírodě. Pojedťe si s námí užít zimní radovánky, sníh a lyžování. Na jížní Moravě si mnoho sněhu neužijeme přes rok a v horách už napadl první sníh. Neváhejte a pojedťe s námi, v horách je krásně!

Přípravný kurz pro budoucí prvňáčky

Vážení rodiče předškoláků, naše škola Vám nově nabízí kurz, který pomáhá dětem s přípravou na školní docházku.

Jak jsme dlabali dýně

Pohybem ku zdraví

Pohybem ku zdraví... aneb když je pěkné počasí.

Den bez aut a naši prvňáčci

Pěšky, na kole, koloběžce, autobusem...hlavně bez aut

Třídní schůzky 1.A a 1.B

Třídní schůzky 1.A a 1.B se konají ve středu 18. 9. 2019 v 17:00 hod v budově ZŠ Slovenská.