O třídě

Třída 6.B má 20 žáků- 10 chlapců a 10 dívek. Naší kmenovou třídou je učebna přírodopisu.

Třídní učitelka: Mgr. Jana Mikulková

konzultační hodiny: Po 7:00 - 7:45

e-mail: jana.mikulkova@zsvaclavskenam.cz

Asistentka pedagoga: Beata Domanižová

konzultační hodiny: Po 7:00 - 7:45

e-mail: beata.domanizova@zsvaclavskenam.cz

Naše škola byla vybrána i v letošním školním roce jako jediná na Znojemsku k účasti na projektu Abeceda peněz České spořitelny.

Dětská firemní společnost „JUBILMARK“, vytvořená v rámci tohoto projektu , vás zve na jarmark, který se koná ve čtvrtek 12. 12. 2019 v době od 14:00 v prostorách budovy České spořitelny ve Znojmě.

K prodeji nabízíme naše výrobky: vánoční dekorace, mydélka s bambuckým máslem, gelové svíčky, perníčky a štěstíčka. Pro malé děti zahrajeme pohádku Šípková Růženka a všem zazpíváme koledy.

Přijďte s námi strávit příjemné adventní odpoledne!

Na vaši návštěvu se těší žáci třídy IV. B!

19. 12.

10:00 – 12:35

Tradiční sportovní klání borců a borkyň z řad starších žáků na Václavském náměstí!

Vánoční běh školou

Vánoční laťka

Turnaj v přehazované - 5. - 9. ročník

Václavské náměstí:

školní besídka "Děti dětem" pod taktovkou 1. stupně, následují besídky všech ročníků

ukončení: 11:30 - 2. stupeň; 12:00 - 1. stupeň

Slovenská: