O třídě

Vítejte ve třídě IV. B!

Ve školní roce 2019/2020 jsme v důsledku rekonstrukce školy Jubilejní park přesídlili na obchodní akademii. Je nás 18 kamarádů a výukou nás provází naše třídní paní učitelka s pomocí paní asistentky Lindy Kuchařové. Řídíme se heslem "Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě".

Konzultační hodina třídní učitelky - každé úterý od 8:00 - 8:45

Konzultační hodiny asistentky pedagoga Leony Vyskočilové - každé úterý od 13:00 - 13:45

Ahoj děti, dobrý den rodičové,

ráda bych vás všechny touto cestou pozdravila a napsala vám pár řádků.

Sice jsme spolu, děti, byli zatím jen něco málo přes dva měsíce, ale myslím, že jsme se za tu dobu již poznali trochu blíž, zažili spousty pěkných okamžiků a pokud mohu říct, tak i skamarádili. Věřte, že se mi po vás moc stýská a to od prvního dne, kdy se školy uzavřely.

S paní učitelkou jsme v každodenním kontaktu, snažím se jí pomoci, jak jen nejlépe dovedu a pokud by kdokoli z vás potřeboval, tak ráda nabídnu pomocnou ruku i vám. Můžete mě kontaktovat na níže uvedeném emailu, jak pro radu, tak i když by jste si potřebovali nebo chtěli popovídat.

Od začátku vím, že jsem přišla do velice šikovné třídy, vedené skvělou paní učitelkou, do třídy plné snaživých, chytrých dětí a zodpovědných, milujících rodičů. Je skvělé, že jste takoví i nadále a doma pracujete a případně posíláte paní učitelce vypracované úkoly. Toto období není lehké pro nikoho, ale věřte, že každou překážkou v životě se stáváte silnějšími.

Opatrujte se a těším se na vaše emaily nebo na brzkou viděnou.

vaše třídní asistentka Lea

leona.vyskocilova@zsvaclavskenam.cz