O třídě

Vítejte ve třídě IV. B!

Ve školní roce 2019/2020 jsme v důsledku rekonstrukce školy Jubilejní park přesídlili na obchodní akademii. Je nás 18 kamarádů a výukou nás provází naše třídní paní učitelka s pomocí paní asistentky Lindy Kuchařové. Řídíme se heslem "Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě".

Konzultační hodina třídní učitelky - každé úterý od 8:00 - 8:45

Konzultační hodina asistentky pedagoga - každý čtvrtek od 13:00 - 13:45

Naše škola byla vybrána i v letošním školním roce jako jediná na Znojemsku k účasti na projektu Abeceda peněz České spořitelny.

Dětská firemní společnost „JUBILMARK“, vytvořená v rámci tohoto projektu , vás zve na jarmark, který se koná ve čtvrtek 12. 12. 2019 v době od 14:00 v prostorách budovy České spořitelny ve Znojmě.

K prodeji nabízíme naše výrobky: vánoční dekorace, mydélka s bambuckým máslem, gelové svíčky, perníčky a štěstíčka. Pro malé děti zahrajeme pohádku Šípková Růženka a všem zazpíváme koledy.

Přijďte s námi strávit příjemné adventní odpoledne!

Na vaši návštěvu se těší žáci třídy IV. B!