Chodím na
Po škole
Vítejte u nás ve škole

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK JE TU!

Co si přát pro nový školní rok?

Organizace 1. týdne

Vážení rodiče, milí žáci, níže naleznete základní informace k organizaci 1. týdne. Bližší informace vám již poskytnou třídní učitelé. Při vstupu do budovy školy a ve společných prostorách má každá osoba povinnost používat ochranné prostředky k zakrytí dýchacích cest, které jsou uvedeny v aktuálně platném opatření. Škola zabezpečí zvýšené dodržování hygieny v areálu. Rodičům prvňáčků a dětí z přípravných tříd umožníme přítomnost při slavnostním zahájení ve třídách, prosíme však o doprovod maximálně dvou osob (s respirátorem). Děkujeme za pochopení! TĚŠÍME SE NA VÁS!

Screeningové testování žáků

Vážení zákonní zástupci, na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví proběhne na začátku nového školního screeningové testování žáků, a to celkem třikrát. Další testování je plánované jen v případě, že by výskyt pozitivních testů přesáhl v našem okrese počet 25 na 100 000 provedených testů (v součtu dvou prvních testů).

Prohlášení zákonného zástupce o pobytu dítěte v zahraničí

Znojemský Boyard: Den pátý

Kaňkou do pohádky: Den pátý

O poklad města Znojma: Závěrečná etapa

Znojemský Boyard: Den čtvrtý

O poklad města Znojma: Den čtvrtý

Kaňkou do pohádky: Den čtvrtý

13. 10. – 25. 10.

13.10.2021 – 25.10.2021

Rozhodnutím KHS uzavřeno z karanténních důvodů oddělení školní družiny, dále částečně uzavřena přípravná třída a třída I.C na pracovišti Václavské náměstí 8.

27. 10. – 29. 10.

27.10.2021 – 29.10.2021

Provoz školní družiny přerušen.

Školní jídelna nevaří, sanitární dny.

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2013 - 2021 | Mapa stránek | Přihlásit | Prohlášení přístupnosti