Chodím na
Po škole
Vítejte u nás ve škole

Veselý Halloween

Naše škola se dnes ponořila do tajemného světa příšer. Dušičky bývají trošku smutné a tak jsme si letos užili raději jejich veselejší variantu, Halloween, nebo také mexické Día De Los Muertes.

Halloween aneb malé postrašení

Říjen a listopad jsou měsíce obestřené mlhou a deštěm. Dny se krátí, na město padá tma a večery bývají tajemné. Je to ta nejlepší doba pro lehké mrazení a trošku strachu... 1. listopad, nebude obyčejným všedním dnem. Na ZŠ Václavské náměstí to bude den strašidelný.

Rodičovské schůzky pro vycházející žáky

23.10.2019 - po třídních schůzkách - 17.30 - učebna 9.A - 2. poschodí hlavní budovy Václavské nám. 8

Svatý Martin v kuchyni

Halloween oslavíme i ve školní jídelně

Zimní škola v přírodě

Benecko Krkonoše, termín 19.1.- 24.1.2020  Stále máme volná místa na zimní školu v přírodě. Pojedťe si s námí užít zimní radovánky, sníh a lyžování. Na jížní Moravě si mnoho sněhu neužijeme přes rok a v horách už napadl první sníh. Neváhejte a pojedťe s námi, v horách je krásně!

Tajemství "Znojemského menu"odhaleno

POSLEDNÍ ROK PŘEDŠKOLÁKA

Téma 4. rodičovské kavárny.

17:00 – 19:00

5. rodičovská kavárna se uskuteční v rámci Týdne manželství, tentokrát na téma Manželství v síti.

17. 2. – 21. 2.

17.2.2020 – 21.2.2020

Provoz školní družiny přerušen.

Provoz školní jídelny a výdejny pro žáky přerušen.