Chodím na
Po škole
Vítejte u nás ve škole

Pěstování řeřichy na okenním parapetu

Letní škola s Kolumbem

ŠKOLA V LÉTĚ? Jde to vůbec dohromady? A vlastně proč ne ?! Přijďte se o tom přesvědčit na našich programech Letní školy s Kolumbem!

Informace k provozu školy od 8. 6. 2021

DEN DĚTÍ

Do školy na Jubilejní park přijel ke Dni dětí sokolník pan Miroš. S sebou přivezl dravce a předvedl, jak jsou vycvičení. Mohli jsme vidět sovici sněžnou, sovu pálenou, puštíka obecného, výra velkého, káně lesní, káně harisovo, sokola raroha, sokola stěhovavého a orla skalního, který byl největší. Sova pálená Cecilka hrála v pohádce Princezna a půl království a výr veliký Bubin byl v naučném pořadu S Hubertem do lesa. Největším zážitkem bylo nalétávání sokola na návnadu, kterou sokolník roztáčel kolem své osy. Za nevšední ukázku s dravci jsme sokolníkovi panu Mirošovi zatleskali.

Pro vycházející a jejich zákonné zástupce

Kam s ním? Následující studium na SŠ

Vrácení úplaty za školní družinu

Les třídu 3.B baví :)

Žáci 3.B se zúčastnili výtvarné soutěže Les nás baví. Tentokrát využili netradiční materiál - jízdenky. A povedlo se :)

SOUTĚŽ "LES NÁS BAVÍ"

Pro vycházející - Poslední Newsletter - č. 15

Gratulace všem přijatým!!! Kam se zápisovým lístkem? Nevzali Tě? Nic není ztraceno! Přihlášky do 2. kola přijímacího řízení

Edukační program VOB 8. B - Muzeum Znojmo

Po stopách historie Znojma Znáš svoje město? Trasa s průvodkyní: ul. Přemyslovců, Jáma, Černá branka, Napajedla, Karolininy sady, Mikulášský kostel, Kraví hora, Václavské náměstí Zajímavosti prokázané - viz odkaz Nechej si vyprávět od svého dítěte :)

13. 10. – 25. 10.

13.10.2021 – 25.10.2021

Rozhodnutím KHS uzavřeno z karanténních důvodů oddělení školní družiny, dále částečně uzavřena přípravná třída a třída I.C na pracovišti Václavské náměstí 8.

27. 10. – 29. 10.

27.10.2021 – 29.10.2021

Provoz školní družiny přerušen.

Školní jídelna nevaří, sanitární dny.

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2013 - 2021 | Mapa stránek | Přihlásit | Prohlášení přístupnosti