Chodím na
O škole
Po škole
Vítejte u nás ve škole

Nástěnka

Vánoční...

Vánoční...

Obrokovou ulici spojující Horní a Dolní náměstí lemují v adventním čase již tradičně vánoční stromečky mateřských a základních škol. Dva z nich patří nám! Děti na Slovenské si pohrály se sněhuláčky a vločkami, jejich starší spolužáci na Václavském náměstí se snažili zachytit sváteční atmosféru do lapačů vánoční pohody. Přijďte se podívat!

Až zacinkají rolničky

Až zacinkají rolničky

Advent - doba rozjímání a radosti. Čas, který má neopakovatelné kouzlo. Svět kolem se promění v pohádku. Střechy i ulice zapráší bílé třpytky, zjevují se zázraky. Děti nastavují ouška, aby uslyšely cinkat rolničky. Ježíšek je blízko.

Vánoční výstava na Slovenské

Vánoční výstava na Slovenské

Přijměte, prosím, srdečné pozvání!

Vánoční dílny na Slovenské

Vánoční dílny na Slovenské

Přijďte si společně užít předvánoční nálady!

Vánoční dílny na Václavském náměstí

Vánoční dílny na Václavském náměstí

Zažijte s námi radost z vlastnoručně vyrobených ozdob nebo dárečků. V doprovodu vánočních koled nám tvoření půjde od ruky!

Digitální stopa

Digitální stopa

Zimní příběh

Zimní příběh

Pána, kterému podzimní vítr odvál klobouk do mraků, vystřídal v oknech naší školy nový příběh. Je o tanci krásné baletky a lišce, která ji s hlubokým klidem pozoruje, zatímco z oblohy plné hvězd se na zem snáší první sněhové vločky.  

Koncert cimbálové muziky Réva

Koncert cimbálové muziky Réva

Ve čtvrtek 14.11.2019 k nám do tělocvičny pracoviště ZŠ Slovenská zavítala cimbálová muzika Réva s typickými lidovými hudebními nástroji. Réva nám zahrála klasickou hudbu, filmové melodie, lidové písničky i rock. Při poslední skladbě od skupiny Mirai - Když nemůžeš, tak přidej... zvedla dokonce žáky ze židliček a zpívali opravdu všichni.

Kalendář akcí

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2013 - 2020 | Mapa stránek | Přihlásit