Chodím na
Po škole
Vítejte u nás ve škole

Literární a výtvarná soutěž naší třídy 5.A

V zimě proběhla soutěž pod názvem Vesmír. Každý žák třídy vytvořil výkres s vesmírnou tematikou - a dokonce napsal i vesmírný příběh.  Hodnotili jsme vždy na hodině jednu práci a výsledky zaznamenávali. Pořadí vítězů je následující: Výtvarná soutěž: 1. místo Sofi, 2. místo Katy a 3. místo Naty. Literární soutěž: 1. místo Sofi, 2. místo Katy a 3. místo Teri. Skvělou práci odvedli všichni. A zde jsou přiloženy některé výtvory bez zásahů a gramatických oprav.

Ohlédnutí za dobou covidovou

V 5.A se toho letos mnoho událo. Zvládli jsme už téměř látku pátého ročníku, naučili jsme se spoustu věcí s počítačem, V Teamsech jsme už jako doma. Obrnili jsme se trpělivostí a přidali i notnou dávku osobní zodpovědnosti. Doba covidová nás v lecčems změnila k lepšímu. Doufejme, že je za námi, ale pamatujme na to, že vždycky byl mezi spolužáky  někdo, kdo nás jistil, kdo pomohl. Ač se brzy rozejdeme na různé školy, kamarádi nám už zůstanou.

5.A a tablo

V úterý 18. května se naše třída fotografovala  na tablo. Každý si našel svůj koutek v Jubilejním parku tam, kde se cítí nejlépe. A pan učitel Jandora fotil a fotil.Byl v takovém pracovním nasazení, že jsme ho mnohdy mezi keři, hlínou, trávou a květinami nemohli ani najít. Radši jsme ho moc nerušili a koukali zpovzdálí. Výsledek bude určitě skvělý, na to berte jed!

Dárek pro maminky

Ve výuce praktických činností vytvořili žáci 2.A, 2.B a 3.B dárek pro svoji maminku ke Dni maminek. Vlastnoručně vyrobený dárek naše maminky potěšil a někde se objevila i slzička štěstí.

Pro vycházející - POZOR!!!!

Den zveřejnění přijímacího řízení - 19. 5. 2021 Zápisový lístek = potvrzení přijetí dodání ZL do 10 dnů na SŠ

Uklízím, uklízíš, uklízíme

Provoz školy od 24. května 2021

Provoz školy od 17. května 2021

Už je to uděláno, už je to hotovo!

Informace k provozu školy od 10. 5. 2021

13. 10. – 25. 10.

13.10.2021 – 25.10.2021

Rozhodnutím KHS uzavřeno z karanténních důvodů oddělení školní družiny, dále částečně uzavřena přípravná třída a třída I.C na pracovišti Václavské náměstí 8.

27. 10. – 29. 10.

27.10.2021 – 29.10.2021

Provoz školní družiny přerušen.

Školní jídelna nevaří, sanitární dny.

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2013 - 2021 | Mapa stránek | Přihlásit | Prohlášení přístupnosti