Chodím na
O škole
Po škole
Vítejte u nás ve škole

Nástěnka

ČARODĚJNICE

ČARODĚJNICE

Informace k provozu školy od 3. 5. 2021

Už zase offline a naživo!

Už zase offline a naživo!

S obrovskou radostí vítáme postupný návrat dětí do školy. Rok střídavých lockdownů a distanční výuky nás naučil vážit si skutečného offline kontaktu. Do normálu se vrací i fungování školní psycholožky.

Den Země

Den Země

DEN ZEMĚ    Milióny lidí z více jak 140 zemí světa slaví Den Země, který připadá na 22. duben.  Po celém světě se konají jarmarky, festivaly, pochody, soutěže, koncerty, úklidové práce a jiné aktivity na tisících místech. Den Země se stal největší veřejností organizovanou aktivitou v historii planety. Od roku 1990 je 22. duben jako světový svátek životního prostředí slaven i v České republice.    Jak to vše začalo?  Dne 22.4. v roce 1970 se na různých místech Spojených států shromáždilo na více než 20 milionů lidí, aby demonstrovali za zdravější životní prostředí. Kampaň měla za cíl prosazovat přijetí nových zákonů v ochraně životního prostředí. Tato kampaň měla nebývalý ohlas a dala vzniknout tradici oslav Dne Země - 22. dubna, jako mezinárodního svátku životního prostředí.    Takhle jsme Den Země oslavili my z 5.C    Všichni jsme se na tento den těšili. Ráno jsme se přivítali povídáním o tomto velkém dni. Zahráli jsme si na detektivy, kde jsme museli v únikové hře vypátrat 3 indicie, které nás dovedly na mapu a kde jsme našli osamělý ostrov “Pitné vody”. Také jsme se naučili správně třídit odpad a jako odměnu jsme si vyrobili Morany. Také jsme se vypravili na procházku Gránickým údolím, našli jsme malované kamínky, potkali šneka, a nakonec pustili naše Morany po řece Dyji. Všichni jsme si společné chvíle náležitě užili.   5.C a paní učitelky 

Úspěch Jakuba Hadatsche v 16. ročníku 2021 Autorského čtení žáků ZŠ

Úspěch Jakuba Hadatsche v 16. ročníku 2021 Autorského čtení žáků ZŠ

Jakub Hadatsch ze 4.B. třídy získal 2.místo v letošním ročníku Autorského čtení žáků ZŠ ve své kategorii, které pořádá městská knihovna Znojmo. Vzpomínal na babičku v téhle nelehké době, kdy nás zastihla epidemie koronaviru s celosvětovým rozšířením. 

KDO MALUJE NEZLOBÍ :-) 3

KDO MALUJE NEZLOBÍ :-) 3

OPĚT VÁS VÍTÁME V NAŠÍ MALÉ GALERII. TENTOKRÁT ZDE BUDOU PŘEVAŽOVAT OBRÁZKY S TEMATIKOU LESA A LESNÍCH ZVÍŘAT.

Tvořivá geometrie z párátek.

Tvořivá geometrie z párátek.

Ke splnění domácího úkolu nám stačilo několik párátek a na stole se nám objevily tyto výtvory: pařezová chaloupka, lama, ananas, domeček, jméno, pavučina, matematický příklad, kytička, rodina, věž, žirafa i souboj lodí.

Provoz školy od 12. dubna 2021 - informace ke školní družině a stravování

Provoz školy od 12. dubna 2021 - informace ke školní družině a stravování

Provoz školy pro děti rodičů IZS

Provoz školy pro děti rodičů IZS

Dětem IZS, které jsou žáky 1. stupně základní školy a vztahuje se na ně rotační výuka, je mimořádným opatřením MZd povolena celodenní osobní přítomnost ve školní družině nebo školním klubu, a to v týdnech, ve kterých v jejich třídě probíhá distanční výuka.

Testování žáků - materiály MŠMT

Testování žáků - materiály MŠMT

Kalendář akcí

13. 10. – 25. 10.

13.10.2021 – 25.10.2021

Rozhodnutím KHS uzavřeno z karanténních důvodů oddělení školní družiny, dále částečně uzavřena přípravná třída a třída I.C na pracovišti Václavské náměstí 8.

27. 10. – 29. 10.

27.10.2021 – 29.10.2021

Provoz školní družiny přerušen.

Školní jídelna nevaří, sanitární dny.

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2013 - 2021 | Mapa stránek | Přihlásit | Prohlášení přístupnosti