Chodím na
Po škole
Vítejte u nás ve škole

Podzim ve škole

I když je podzim pošmourný a chladný, bývá pro mnohé nejkrásnějším obdobím roku. Všechny třídy pracoviště ZŠ Slovenská využily podzimních darů přírody a chodby školy nazdobily. Vnikla k nám podzimní magická atmosféra...

Vítání občánků

Naši žáci jsou pravidelně účastníky slavnostní akce pořádané Městským úřadem ve Znojmě, kdy svým zpěvem a recitací vítají na svět malé Znojemčánky. Zpěváčci a recitátoři se slavnosti zúčastňují velmi rádi a vždy jsou vítanými hosty.

Veselý Halloween

Naše škola se dnes ponořila do tajemného světa příšer. Dušičky bývají trošku smutné a tak jsme si letos užili raději jejich veselejší variantu, Halloween, nebo také mexické Día De Los Muertes.

Halloween aneb malé postrašení

Říjen a listopad jsou měsíce obestřené mlhou a deštěm. Dny se krátí, na město padá tma a večery bývají tajemné. Je to ta nejlepší doba pro lehké mrazení a trošku strachu... 1. listopad, nebude obyčejným všedním dnem. Na ZŠ Václavské náměstí to bude den strašidelný.

Rodičovské schůzky pro vycházející žáky

23.10.2019 - po třídních schůzkách - 17.30 - učebna 9.A - 2. poschodí hlavní budovy Václavské nám. 8

Svatý Martin v kuchyni

Halloween oslavíme i ve školní jídelně

Zimní škola v přírodě

Benecko Krkonoše, termín 19.1.- 24.1.2020  Stále máme volná místa na zimní školu v přírodě. Pojedťe si s námí užít zimní radovánky, sníh a lyžování. Na jížní Moravě si mnoho sněhu neužijeme přes rok a v horách už napadl první sníh. Neváhejte a pojedťe s námi, v horách je krásně!

Naše škola byla vybrána i v letošním školním roce jako jediná na Znojemsku k účasti na projektu Abeceda peněz České spořitelny.

Dětská firemní společnost „JUBILMARK“, vytvořená v rámci tohoto projektu , vás zve na jarmark, který se koná ve čtvrtek 12. 12. 2019 v době od 14:00 v prostorách budovy České spořitelny ve Znojmě.

K prodeji nabízíme naše výrobky: vánoční dekorace, mydélka s bambuckým máslem, gelové svíčky, perníčky a štěstíčka. Pro malé děti zahrajeme pohádku Šípková Růženka a všem zazpíváme koledy.

Přijďte s námi strávit příjemné adventní odpoledne!

Na vaši návštěvu se těší žáci třídy IV. B!