Permonium Oslavany - Duhový svět

Publikováno: 11.9.2023 Autor(ka): Lenka Jašková

Adaptační den v bývalém Dole Dukla

Nastoupit do autobusu a hurá na výlet!!!!

Takový byl hned první pátek školního roku program naší třídy.......a ještě k tomu zachránit vílu Permínu z Permonia v Oslavanech. Čekal nás nelehký úkol, kterého se děti zdatně a s vervou ujaly. Úkolem bylo vyhledat po areálu Duhového světa 6 předmětů, které ukrývaly symbol barvy duhy s číselným kódem. Během trasy děti buď zdolávaly různorodé překážky, poznávaly rozličné květiny, zvířata nebo hudební nástroje, užívaly zábavy na pestrých a zábavných herních prvcích.....až nás cesta dovedla k Tajemné jeskyni. Po zadání správného rozklíčování tajenky se nám otevřely dveře a my mohly vstoupit do jeskyně, kda na nás čekala vysvobozená víla Permína se svojí písní a permoníci se třpytivým pokladem!

Návštěva bývalého dolu Dukla v Oslavanech, který nyní slouží jako zábavné centrum, byla skvělá volba!! Děti se více poznaly, spolupracovaly, podporovaly se, pomáhaly si..... i jen prostě popovídaly a užily společnou zábavu.

Více ve fotogalerii třídy.