Program Třídní schůzky dne 9.11.2023

Publikováno: 11.11.2023 Autor(ka): Lenka Jašková
  1. Přivítání
  2. Poděkování za spolupráci při zakládání vyvýšených záhonů.
  3. Poděkování za spolupráci při Vítání občánků dne 18.11.2023
  4. Školská rada – seznámení s činností, návrhy kandidátů do ŠR ( volba 29.11.2023 )
  5. Bakaláři – od 2.pol. souběžně s papírovou ŽK – pro žáky od 1.tříd
  6. PROP – škola vybrána MŠMT, vyšší počet znevýhodněných dětí, 5mil Kč, vzdělávací a zážitkové aktivity, kterých se děti během školního roku zúčastní ( tmelení kolektivu, společné zážitky pro všechny )
  7. Tripartita – vysvětlení organizace a náplně společného setkání
  8. Deníčky – denně číst a zejména podepisovat!!!
  9. Absence žáka – důsledné omlouvání do Omluvných listů.V případě zaspání, příchod v 8,45h nebo 9,30h….rozhodně dojít do školy.
  10. Branka z ulice K Sirotčinci – na zazvonění VILA se otevírá, odchází se spodní brankou ( klika z vnitřní strany ).
  11. Projekt Abeceda peněz – během celého školního roku seznamování se základními informacemi ohledně finanční gramotnosti. Na škole návaznost i na 1.stupeni, vrcholí prodejním Jarmarkem starších dětí, kdy se společně domluví, jakým způsobem vydělané peníze využijí ( charita, společný výlet, kino,… )
  12. Lesní pedagogika – koncem měsíce, vhodné oblečení do přírody.
  13. Divadelní představení – příchod do školy v 7,30!!!, v 7,45 odchod do divadla. Kdo nestihne přijít včas, dojde za námi do divadla. Vhodné společenské oblečení.
  14. ŠPP – rodičovská kavárna na téma „Rozvody“ – pí.Kubalíková
  15. Připomínky, diskuse.