Návštěva u PRVŇÁČKŮ

Publikováno: 10.4.2024 Autor(ka): Martina Matuščinová

Děti z PŘÍPRAVKY se byly podívat, jak probíhá vyučování v PRVNÍ TŘÍDĚ.

Protože se blíží zápis do prvních tříd, tak jsme si byli ty první třídy pořádně prozkoumat.

Navštívili jsme 1.B a 1.C a hned jsme se do výuky i zapojili... přeci jen už máme z přípravky nějaké ty zkušenosti s vyučováním :) . V 1.B jsme měli možnost seznámit se s tím, jak probíhá hodina ČESKÉHO JAZYKA. Prvňáčci nám spolu s paní učitelkou ukázali, jak se naučili číst metodou SFUMATO.  V 1.C jsme se prozměnu zapojili do hodiny MATEMATIKY. Děti přiřazovaly číslice, určovaly počet, hrály si s geometrickými tvary a pracovaly na dalších zajímavých aktivitách.

Žáci z prvních tříd byli skvělými pomocníky, a tak naše děti odcházely s velkým zážitkem. Věřím, že se do první třídy těší zase o něco víc, protože ví, jaká paráda to může být...

Nahlédnout můžete do FOTOGALERIE.