Podzime vítej!

V rámci projektového dne přivítali prvňáčci na školním hřišti podzim.

Muzzzeum

Naše první společná návštěva muzea!

Písmenko M

Už umíme další písmenko. Tentokrát M. Pro lepší zapamatování tvoříme další list do naší písmenkové knihy, modelujeme či vystavujeme předměty začínající na M.

Grafo-motor kruháček

Celé září věnujeme mimo jiné i rozvoji jemné motoriky a grafomotoriky, tentokrát na různých stanovištích.

Písmenko A

Naše první písmenko, které jsme se naučili číst a psát. Vyrobili jsme si také první list naší písmenkové knihy - A jako anděl.

Permonium - Oslavany

Najdi ztraceného permoníka.

První školní týden

Seznamovali jsme se, vyráběli společně stonožku Agátu, počítali, stavěli z kostek, pojmenovávali obrázky, tleskali slabiky a spoustu dalšího.

Zahájení školního roku

Na Jubilejním parku zahájili prvňáčci a děti z přípravných tříd svůj první školní den slavnostním přivítáním v tělocvičně školy. Kromě paní ředitelky k nim také krátce promluvila paní místostarostka Svedíková Vávrová.

Organizace prvního školního týdne

Co budeme potřebovat v 1. třídě