29. týden (18. - 22. 3. 2024)

Publikováno: 22.3.2024 Autor(ka): Zuzana Stehlíková

Tento týden byl pro nás všechny velmi náročný, výživný a obzvláště poučný.

V pondělí nás navštívily předškolácí z MŠ Dělnická. Přišli se podívat na výuku, jak to chodí ve škole a hlavně, co je čeká a nemine. S dětmi jsme si vzali matematiku, zopakovali geometrické tvary, zapojili fantazii a vznikly nádherné obrazy.

V pátek jsme tu měli opět návštěvu, a to předškoláky z MŠ Pražská, odloučené pracovičtě J. Jánského (Duháčky a Sliníčka). Tentokrát jsme si vzali s dětmi český jazyk, povyprávěli jsme dětem, kteří kamarádi nás provázejí celou první třídou a dokonce jsme budoucí kamarády naučili psát psací písmenko l a e.

Nejen že k nám chodí na náhledy předškoláci z městských mateřských školek, ale chodí k nám do výuky také naši kamarádi z PT s paní učitelkou Matuščinovou.

Výuku jsme si se všemi dětmi užili. ,,Moje" děti byly úžasné, velmi hodné, vstřícné a nápomocné. Kamarádům vše vysvětlily, ukázali, pomohli... Měla jsem z nich velikou radost. Máte moc šikovné a hodné děti.

Přeji všem krásný a prosluněný víkend plný odpočinku.