Informace pro rodiče - III. D

Publikováno: 30.8.2022 Autor(ka): Tereza Purmenská

Informace k zahájení nového školního roku

čtvrtek 1. 9.

• slavnostní zahájení 8:00 hod., příchod do školy z ulice B. Němcové, přivítání, základní informace, konec v 9:00 hod. (prosím o lístek s informací o odchodu dítěte po skončení výuky - domů, do ŠD)

• pokud máte na tento den přihlášený oběd, vydává se v 10:00 - 13:00 hod. (POZOR! změna platebního účtu a navýšení ceny obědů, viz. informace vedoucí školní jídelny)

• provoz školní družiny do 15:00 hod. (POZOR! změna platebního účtu, viz. informace vedoucí vychovatelky) - do ŠD budou přijati pouze žáci, kteří mají uhrazený poplatek

pátek 2. 9.

• začátek v 8:00 hod., konec v 12:40 hod.

• seznámení se s kolektivem třídy

• procházka naučnou stezkou do Gránic (s sebou v batůžku pití, svačinu, pláštěnku, čip na oběd, na sobě vhodné oblečení a obuv, kšiltovku)

od pondělí 5. 9. výuka dle rozvrhu

(rozvrh naleznete již nyní na webu v záložce ROZVRH)

• plavecký výcvik v rámci TV začíná již v úterý 6. 9. (podrobnější informace budou dětem předány)

• pro zdárný začátek výuky připomínám zakoupení a přichystání pracovních sešitů, sešitů a ostatních pomůcek dle seznamu (vložen na webu do záložky AKTUALITY)

PLATBY

divadlo:       300 Kč

VV a PČ:      200  (100,- + 100,-)

kopírování: 100 Kč

(Zaplatit prosím nejpozději do 30. 9.)

Rodičovský příspěvek zatím neplaťte, musí být schválen vedením SR.