3.A se učila v terénu

Publikováno: 9.5.2022 Autor(ka): Eva Hrdličková

Školu v přírodě v Březové na Vysočině si naše třída maximálně užila. Po příjezdu dostaly děti za úkol napsat, jak se jim celá akce líbila.

Beatka: Se třídou jsme byli na škole v přírodě v Březové. Spali jsme v chatě, jedli jsme v jídelně a nejvíc jsem se těšila na snídaně. Čas jsme trávili na atrakcích: rafty, trampolíny, nízká lana, lanové centrum, Bongo, čtyřkolky, luk s terčem, horolezecká stěna. Z pobytu jsem byla velmi nadšená. Těším se na příští rok, že pojedeme aspoň na týden:)

Anička: Všechny programy byly moc super a všechny jsme si užili. Jídla jako snídaně, oběd, večeře a svačiny byla dobrá.

Kristýna: Byly moc dobré snídaně. Měla jsem buřta s kečupem, rohlík se šunkou, lupínky s mlékem. Mňam.

Ondra: Na škole v přírodě jsme strávili tři krásné dny. S instruktorem Edou byla velká zábava :)

Přemysl: Ubytování bylo super, luxusní a skvělé. Nejlepší byla disco párty a jízda na čtyřkolkách.

Jiří: Nejvíc se mi líbilo horolezectví, piráti a rafty. Moc jsem si to užil.

Jindra: Byli jsme v Sherwoodu, kde kdysi žil Robin Hood. Měl jsem se dobře.