Oslava dne babiček a dědečků ve 4.A (Den seniorů)

Publikováno: 1.10.2022 Autor(ka): Eva Hrdličková

I když Mezinárodní den seniorů připadá na první den v měsíci říjnu, my ho slavili s našimi nejbližšími už 26.9. Nejprve jsme společně vybrali tři recepty ze studené kuchyně našich babiček a pak se rozdělili do třech týmů. Následoval nákup surovin a výroba přání pro naše babičky a dědečky.

A pak se ve školní cvičné kuchyňce kuchtilo a vyrábělo... Také jsme přivítali vzácné hosty - prababičku a pradědečka od našeho spolužáka Přemka. Udělali nám radost, že se naší akce zúčastnili. Koukali, jak nám jde výroba mrkvové a česnekovo-sýrové pomazánky od ruky. Ochutnali i sladký pokrm - piškotový hambáček.

Den byl výjimečný. Udělali jsme radost nejen sobě, ale i Přemkovým prarodičům, kteří nás moc chválili. A my jim popřáli hodně zdraví a poděkovali, že si na naši akci udělali čas a že jsme je mohli poznat.