Hurá na prázdniny, 2.A!

Školní rok 2020/2021 skončil. Přejeme dětem i dospělým krásné prázdniny plné sluníčka a pohody. Těšíme se na Vás ve 3.A.

Školní potřeby pro budoucí 3.A

Seznam pracovních sešitů pro budoucí 3.A

Vážení rodiče, rádi bychom Vás s předstihem informovali o pracovních sešitech, které budou děti potřebovat v příštím školním roce 2021/2022. Pracovní sešity budou dětem objednány a od srpna připraveny k zakoupení v Knihkupectví  Ježek, Velká Mikulášská 40,  669 02 Znojmo.

Předposlední den školního roku

Předposlední den školního roku 2020/2021 jsme využili krásného počasí k vycházce do města na zmrzlinu a občerstvení. Po cestě zpět jsme se zastavili v Jubilejním parku a poprosili kolemjdoucí o foto s naší školou za zády. Zítra se těšíme na vysvědčení a hlavně na nejbáječnější věc na světě - na prázdniny :)

Školní výlet 2.A

Pěstování řeřichy na okenním parapetu

Letní škola s Kolumbem

Pracovní sešity ve školním roce 2021/2022

Den dětí ve 2.A

2.A strávila Den dětí v Gránickém údolí. Ondra pěkně popsal okamžiky z vydařeného dne.

Sovík doletěl do 2.A.

Beatka a Jindřišek slaví :)

Beatko a Jindřišku, celá třída Vám přeje k 8. narozeninám vše nejlepší! Děkujeme za sladkosti, pochutnali jsme si :)

Dárek pro maminky

Ve výuce praktických činností vytvořili žáci 2.A, 2.B a 3.B dárek pro svoji maminku ke Dni maminek. Vlastnoručně vyrobený dárek naše maminky potěšil a někde se objevila i slzička štěstí.

Informace k výuce od 17.5.2021

Provoz školy od 17. května 2021

Zápis z třídní schůzky online - 29.4.2021

Výkup papíru

Informace pro rodiče

velikonoční prázdniny - 1.4.2021 státní svátky - 2.4. a 5.4.2021   Přejeme Vám s paní asistentkou pohodové svátky jara.

Jaká je třída 2.A?

Ve výuce ČJ dostali žáci tvořivý úkol: vymysli a napiš 5 vět o naší třídě. Děkuji za zaslané příspěvky. Je vidět, že je vám v naší třídě dobře - to nás s paní asistentkou mooooc těší :)

Papírové hodiny

Co si přejí v této době žáci z 2.A?

Zamysleli jsme se a přání byla na světě...