POHODA VÁNOC

Publikováno: 18.12.2020

ve třídě 2.B

*POHODA VÁNOC* pro nás všechny - KLIK

Pátek 18. prosince byl naším posledním dnem ve škole v roce 2020. A věřte, že jsme si ho opravdu užili. Sešli jsme se u krásného stromečku na chodbě  školy a u něho jsme si poslechli koledu "Narodil se Kristus Pán".

Ano, protože 24. prosince budeme slavit jeho narození.

Nejvíce jsme se samozřejmě těšili na rozbalování dárečků, které k Vánocům neodlučitelně patří. A že jsme jich dostali opravdu hodně!

Radost byla veliká! ?

Tímto paní učitelka a paní asistentka děkují všem rodičům za krásné dárky. Moc si jich vážíme.

Ve třídě na nás čekala  hostina plná dobrot a nápojů, které jsme si přinesli z domova - moc děkujeme všem rodičům!

Zažili jsme i kouzelnou chvíli společného povídání u svíček. A všichni jsme vzpomínali na ostatní doma... děkovali za své rodiče, prarodiče, sourozence, kamarády, naši školu, za zdraví. Letošní rok nám opravdu ukázal, jak je zdraví všech důležité.

Růženko, na Tebe jsme nezapomněli, neboj ... byla jsi v myšlenkách s námi. A až v lednu přijdeš do školy, čeká na Tebe malý dáreček.

Děkujeme Ti za krásný dopis a čokoládové bonbóny.

Přejeme všem krásné Vánoce, do nového roku zdraví, spokojenost, radost ze života a hlavně - už ať to Covid vzdá a zmizí! Ať můžeme chodit denně do školy,  protože dnes jsme si povídali o tom, že do ní chodíme moc rádi.

A z toho máme s paní asistentkou tu největší radost. ?