Přání páťákům!

Publikováno: 15.6.2019

Milí žáci,

brzy se rozloučíme a rozejdeme do různých míst, někteří z vás spolu opět usednete do lavic v šesté třídě, někteří poznáte nové spolužáky v jiné základní škole. Všechny vás ale čeká o prázdninách spousta dobrodružství, legrace i odpočinku. A v novém školním roce noví učitelé, kamarádi, spolužáci, nové učivo, nové pomůcky, nové zážitky, zasloužené úspěchy a bohužel někdy i nezdary. Popřejme si vzájemně spoustu sil a elánu do všeho, co nás čeká. Určitě všechno zvládneme, vždyť s překonáváním překážek už máme své zkušenosti. Bude konec jedné drobné cesty z mnoha, které nás v životě ještě čekají. Před námi je nový začátek, který v nás probouzí nejistotu a obavy. Hlavu vzhůru! Existují přeci moderní komunikační technologie, které nám umožňují zůstat dál ve spojení, vzpomínat na staré dobré časy a sdílet ty nové.

Mějte se všichni moc krásně a ať se vám daří!

Vaše třídní učitelka Jitka Pražáková