Ve šesté A jsme slavili

Publikováno: 28.11.2023 Autor(ka): Tomáš Bílý

Žákům z naší třídy se provalilo, že náš tříďasnarozky a tak jsme se domluvili s paní učitelkou Cvigráfovou a připravili jsme mu překvapení.

Kdo ví, nepoví, ale tak nějak se "provalilo" že náš třídní učitel Michal Janoušek bude mít narozeniny. A tak jsme se jako třída domluvili s vyučující pracovních činností paní učitelkou Lenkou Cvingráfovou, že pro něj přichystáme překvapení. Vyrobili jsme mu spoustu přání a také (z jeho oblíbeného materiálu - kartonu) kartonový dort, který byl plný sladkých překvapení. Společně jako třída jsme vše tutlali, bylo to přeci překvapení, ne? O dost více byl překvapen pan učitel, když přišel do narozeninově vyzdobené třídy na běžnou hodinu matematiky. Všichni jsme mu společně popřáli, předali dort plný sladkostí. Prý jestli jsou na jeho nervy, které s námi má? To jsou otázky... a já vám taky jednu dám: co myslíte, učili jsme se tu hodinu?

Jo a abych nezapomněl... jak to dopadlo s tím dortem: pan učitel nám ho nechal ve třídě, prý abychom si také smlsli. Je fakt, že na školu potřebujeme spoooooustu energie. Na učení samozřejmě. Posuďte sami z přiložené fotogalerie.