Planetárium v Brně

Publikováno: 8.4.2024 Autor(ka): Nikola Matoušková

Dnes 8. dubna měli naši druháčci nezapomenutelnou zkušenost, když navštívili Planetárium v Brně a zhlédli fascinující film s názvem "Hledání oříškové planety". Tato exkurze byla plná dobrodružství a objevování pro naše malé vědce.

Film "Hledání oříškové planety" odvádí diváky na úžasnou výpravu vesmírem, kde se setkávají s rozmanitostí planet, hvězd a galaxií. Děti byly zaujaty krásnými vizuálními efekty a barevnými obrazy, které jim umožnily prozkoumat tajemství vesmíru. Během projekce filmu naši žáci nejenže rozšiřovali své znalosti o vesmíru, ale také posilovali svou schopnost pozorného vnímání a koncentrace. Byli velmi nadšení, že mohli prožít takovéto vzrušující dobrodružství společně se svými spolužáky a učiteli.

Tato návštěva Planetária v Brně a zhlédnutí filmu "Hledání oříškové planety" určitě poskytla našim druháčkům nezapomenutelný zážitek a inspiraci pro jejich další objevování světa kolem sebe.