Náš poslední společný výlet je za námi.

Publikováno: 25.6.2019

A UŽILI JSME SI HO NA MAXIMUM!!!

Jeli s námi také vybraní žáci z jiných tříd 2. stupně a seznámili jsme se i s novými kamarády z jiné školy.

Autobus jsme měli moderní a s klimatizací, takže i v tropickém počasí nám bylo do zpěvu. Jako každý rok nechyběla  kytara a pan řidič naznal, že větší zpěváky nikdy nevezl. Zpívali jsme celých 150 km tam i zpět :-)

V zoologické zahradě jsme každý našli své nejoblíbenější zvíře a nafotili jsme spoustu fotek do mobilů. Odvážní vylezli na vysokou vyhlídkovou věž. Někteří vylezli nahoru a dolů se báli :-) Paní učitelka řekla, že dolů rozhodně nikoho neponese, tak nezbývalo, než překonat strach :-)

Celý den na obloze nebyl ani mráček a počasí nám přálo (až moc). Ale ochladili jsme se jízdou safarivláčkem, který nás provezl po celé zoologické zahradě.

Nakonec jsme si koupili suvenýry, dárky pro své blízké a vydali se na cestu zpět. Kupodivu nikdo nebyl unavený a ani paní učitelky jsme nenechali spát.

Do Znojma jsme dojeli v pořádku a dostali velkou pochvalu za vzorné chování. Za celý den se neřešil ani nejmenší problém a paní učitelka řekla, že to je hotový zázrak :-)

Byl to výlet jak má být. Takový, na který se vzpomíná.