"Adapťák"

Publikováno: 8.9.2023 Autor(ka): Jana Mikulková

Dny plné zábavy a nových zážitků

Středa a čtvrtek byly pro žáky šestých tříd nejen dny návratu do školy, ale také dny, které byly ve znamení adaptace na nové prostředí a nové spolužáky. A co je lepšího, než tyto dny strávit v krásném prostředí u řeky Dyje? Zázemí nám poskytl Beach Club ve Znojmě. Příroda, slunce a skvělá parta spolužáků - to byly ingredience, které udělaly z adaptace nezapomenutelný zážitek.

Nejenže nám přálo počasí, ale také program, který byl pro nás připraven. Ve středu jsme se seznámili s pracovnicemi SVP Labyrint, které pro nás připravily skvělé stmelovací aktivity. Ty nám pomáhaly lépe se rozkoukat a najít společnou řeč s našimi novými spolužáky. Bylo skvělé vidět, jak rychle jsme se sblížili a začali spolu fungovat.

Druhý den byl ve znamení her a soutěží vedených pracovníky organizace Coolny. Bylo to zpestření a opět nám to pomohlo při vázájemném poznávání a prožíání společné legrace.

Adapťák byl skvělým způsobem, jak začít nový školní rok. Žáci 6.B a dalších šestých tříd teď mají nové kamarády, skvělé vzpomínky a novou energii do učení.

Těšíme se na to, co nový školní rok přinese, a doufáme, že to bude plné úspěchů a skvělých společných zážitků.

více fotek v galerii: https://www.zsvaclavskenam.cz/vaclavske-namesti-8/tridy/6-b/fotogalerie/adaptak.1820