Informace pro vycházející žáky - ročníkové práce

Publikováno: 17.9.2023 Autor(ka): Zuzana Urbánková

Vážení rodiče, věnujte prosím důkladnou pozornost následujícím informacím. (Týká se pouze žáků vycházejících z 8.třídy)

Dle již dříve uskutečněných rozhovorů víte, že některé Vaše děti mohou opustit základní školu již letos (budou mít splněno 9 let povinné školní docházky). Jednou z náležitostí, souvisejí s ukončením vzdělávání na naší ZŠ, je napsání ročníkové práce. Žáci již byli o všech zásadních informacích a krocích informováni, nyní je potřeba zvolit si téma a vedoucího.

V souborech přiložených k tomuto článku nalezente 2 velmi důležité dokumenty jak pro Vás, tak pro vaše děti - harmonogram a kritéria pro vypracování RP. Prosím o důkladné prostudování a řešení případných nejasností se zvoleným vedoucím práce.