Školní vánoční besídka

Publikováno: 22.12.2023 Autor(ka): Dana Vaniová

veselí a radost ve společném kruhu

Když toužebně očekávané vánoční prázdniny nedočkavě přešlapují přede dveřmi a odbíjejí už jen poslední hodiny školního vyučování v tomto kalendářním roce, nastává ta pravá chvíle na uspořádání malé předvánoční oslavy. K příležitosti popřát si navzájem klidné a radostné prožití svátečních dnů, načerpání sil a úspěšné vykročení do roku 2024, jsme využili prostor školní tělocvičny, místa, ve kterém se již tradičně k podobným událostem scházíme. A tak se naším sportovním stánkem nesly písně, vánoční koledy, verše se střídaly s humornými scénkami a tanci. Vyslechli jsme vánoční rýmovačky v podání chlapců i děvčat ze čtvrté C, království ledu nám tanečně ztvárnili naši prvňáčci spolu s druháčky, zatím co třeťáčci nás pobavili vyprávěním veselých anekdot. Pásmo vystoupení prvního stupně svými písněmi zahájil a nadále průběžně prokládal pěvecký Sboráček, ve kterém již tradičně nemohly chybět děti z přípravné třídy. Samozřejmě nemůžeme vynechat až dech beroucí, tanečně akrobatickou, show našich deváťáků a elegantně předvedené moderní tance v podání děvčat ze sedmých tříd. O hudební rozloučení se postaral opět náš Sboráček a celým programem nás skvěle provázela milá a usměvavá moderátorka Maruška. Děkujeme všem, všem, VŠEM!